Не може поїхати на Генасамблею ООН: рф вимагає від США видати візу Лаврову
рф звернулася з вимогою до Сполучених Штатів Америки видати міністру зовнішніх справ Сергію Лаврову візу, щоб він зміг приїхати на Генасамблею ООН до Нью-Йорку. Про це повідомляє російський Інтерфакс.
За словами посла рф у США Анатолія Антонова, російське посольство звернулося з відповідною вимогою до Білого дому та Державного департаменту США.
Разом з тим він підкреслив необхідність забезпечення подальшого безперешкодного в’їзду всіх представників рф, які беруть участь у заходах 77-ї сесії Генеральної асамблеї ООН.
Контекст. Після повномасштабного вторгнення росії в Україну США ввели проти очільника мзс рф Сергія Лаврова персональні санкції й обмежили в'їзд на територію країни. Через це російський дипломат не може прибути до Нью-Йорка, де проходитиме Генасамблея ООН.
Читать на thepage.ua

