
ЗСУ відбили наступ окупантів у районах 9 населених пунктів, - Генштаб
Українські військові продовжують знищувати російських окупантів. Наші воїни 19 жовтня успішно зупинили атаки ворога у Луганській та Донецькій областях.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Генеральний штаб ЗСУ.
За добу підрозділи Сил оборони зупинили наступ загарбників у районах населених пунктів Білогорівка, Бахмут, Бахмутське, Кліщіївка, Красногорівка, Новомихайлівка, Невельське, Опитне та Мар'їнка.
Противник обстрілює позиції наших військ вздовж лінії зіткнення, здійснює інженерне обладнання оборонних позицій та рубежів на окремих напрямках та веде повітряну розвідку.
Порушуючи норми Міжнародного гуманітарного права, закони та звичаї ведення війни, продовжує завдавати ударів по критичній інфраструктурі та помешканнях цивільного населення.
Протягом доби противник завдав одинадцять ракетних та двадцять вісім авіаційних ударів, здійснив понад шістдесят п’ять обстрілів з реактивних систем залпового вогню.
Ударів противника зазнали райони понад двадцяти п’яти населених пунктів. Це, зокрема, Бурштин Івано-Франківської області, Ладижин Вінницької області, Зеленодольськ Дніпропетровської області, Сіверськ, Слов’янськ і Терни на Донеччині, Значкове Запорізької області та Давидів Брід на Херсонщині.
Для своїх злочинів окупанти використали крилаті, авіаційні та зенітні керовані ракети. Крім того, ворог здійснив пуски понад десяти безпілотних літальних апаратів іранського виробництва Shahed-136, понад половину яких - з території Білорусі.
На Волинському, Поліському та Сіверському напрямках обстановка без суттєвих змін.
На інших напрямках ворог здійснював обстріли:
За наявною інформацією, на тимчасово окуповану територію Луганської області прибуло поповнення з числа мобілізованих осіб. Відзначаються численні факти
Читать на rbc.ua