ЗСУ відбили атаки росіян у трьох областях та знищили комплекс С-300, - Генштаб
Українські військові продовжують знищувати російських окупантів. Їм вдалося відбити атаки росіян у Харківській, Луганській та Донецькій областях та знищити комплекс С-300.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на сторінку Генерального штабу ЗСУ.
Противник намагається утримати тимчасово захоплені території, зосереджує зусилля на стримуванні дій сил оборони на окремих напрямках, разом з тим не полишає спроб вести наступальні дії на Бахмутському та Авдіївському напрямках.
За поточну добу підрозділи сил оборони відбили атаки окупантів в районах населених пунктів Тернова Харківської області; Білогорівка та Золотарівка Луганської області; Лиман, Соледар, Озарянівка, Одрадівка та Первомайське у Донецькій області.
Ворог обстрілює позиції наших військ вздовж лінії зіткнення та веде повітряну розвідку. Противник продовжує завдавати ударів по критичній інфраструктурі та помешканнях цивільного населення, порушуючи норми Міжнародного гуманітарного права, закони та звичаї ведення війни.
На Волинському напрямку обстановка залишається без суттєвих змін.
На Сіверському та Поліському напрямках ворог задіяв міномети та ствольну артилерію для обстрілів районів населених пунктів Українське та Гай Чернігівської області, а також Покровка у Сумській області.
На інших напрямках ворог здійснював обстріли:
на Слобожанському напрямку - зі ствольної та реактивної артилерії, в районах населених пунктів Берестове, Стрілеча, Дворічна та Чугунівка;
на Бахмутському напрямку - з танків та артилерії, в районах населених пунктів Соледар, Бахмут, Білогорівка, Кліщіївка та Опитне;
на Авдіївському напрямку - з танків, мінометів, ствольної та реактивної артилерії, в районах населених пунктів Водяне, Пречистівка, Первомайське та Велика Новосілка.
На
Читать на rbc.ua