У Міноборони зафіксували зростання української аудиторії ворожих Telegram-каналів
Під час повномасштабної війни, розв'язаної РФ проти України, українська аудиторія Telegram-каналів, що продукують фейки російської пропаганди, продовжує збільшуватися. Про це на брифінгу повідомила заступник міністра оборони України Ганна Маляр, повідомляє УНН.
Не маючи змоги досягти успіхів на полі бою, ворог активно використовує інфопростір як додаткове поле боротьби.
Читайте також: СБУ оприлюднила список назв ворожих телеграм-каналів
«Саме там мають місце спроби створення емоційного та морально-психологічного фону в українському суспільстві. Telegram-канали стали зручним для росіян джерелом отримання інформації. Мільйони українців сьогодні підписані на Telegram-канали, які заповнюються та ведуться російською федерацією та її представниками, – заявила Маляр. – Ми неодноразово публікували цей список, але, на жаль, їхня українська аудиторія чомусь продовжує зростати».
Вона попередила, що РФ цілеспрямовано використовує це для проведення своїх інформаційних операцій.
Зокрема, заступник міністра повідомила, що минулого тижня роспропаганда маніпулювала сюжетом про різні варіанти нібито мирних переговорів. Йшлося про переговори РФ і США, внаслідок яких нібито домовилися про виведення військ із Херсона.
Маляр акцентувала увагу на тому, що такі тези «в різних обгортках розійшлися Telegram-каналами, справляючи інформаційний вплив, сіючи розбрат, паніку та зневіру».
Фото: techinsider
Олеся Цвірка
Читать на lenta.ua