У Києві з’явилися перші прокатні електромопеди Zelectra (і знову без погодження з КМДА)
Компанія ТОВ «Зелектра» (ТМ Zelectra), що раніше підписала з КМДА Меморандум про співпрацю з операторами прокату електросамокатів, вивела на вулиці міста електромопеди, не погодивши це з Київською міською державною адміністрацією. Про це повідомив заступник голови КМДА Костянтин Усов.
«Це добре, що в столиці розвивається мікромобільність і шерінгова економіка. З досвіду інших країн прокатні електромопеди є додатковим варіантом для пересування на відстані до 10 кілометрів і можуть бути альтернативою таксі чи особистому автомобілю.
Проте поява електромопедів не була погоджена з містом. Усі вони припарковані на тротуарах, а за правилами дорожнього руху мають стояти на паркомайданчиках», – розповів Костянтин Усов.
Він додав, що з 2010 року в
Читать на itc.ua
