У Києві та області вводиться заборона на вилов риби – скільки триватиме
На водоймах у межах Київської області з 1 листопада 2022 року встановлено заборону на вилов водних біоресурсів у зимувальних ямах, яка триватиме до початку нерестової кампанії 2023 року. Про це поінформувало Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Києві та Київській області.
Крім цього на відповідних ділянках забороняється здійснювати промислову ловлю, проводити будівельні, днопоглиблювальні роботи, добувати пісок та гравій, прокладати кабелі, трубопроводи та інші комунікації.
Читайте також: Українець зловив 4-кілограмового коропа в центрі міста (фото, відео)
Як пояснили у Держрибагентстві, у період заборони любительська рибалка дозволена на ділянках за межами зимувальних ям. При цьому риболовля дозволяється зимовими вудками із блешнею вертикального блешніння з гачком не більше № 10, мормишкою, наживною і живцевою снастями.
Загальна кількість гачків на водоймах загального користування не повинна перевищувати п'яти на одного рибалку, а на водоймах, де практикується платна риболовля, - не більше десяти на одну особу.
Фото: funtime.kiev.ua
Олеся Цвірка
Читать на lenta.ua