


У Донецькій області стався витік аміаку: у зоні ураження кілька населених пунктів
На Донетчині у Бахмутському районі внаслідок бойових дій пошкоджено герметичність гілки аміакопроводу “Тольятті – Одеса”. Про це повідомив у Фейсбуці голова Донецької ОВА Павло Кириленко, передає Час Пік. Він заявив, що ця гілка не використовується з 2014 року, засувки закриті, але аміак з неї зараз витікає самоплином.
Хмара аміаку рухається над ґрунтом від села Травневе у бік Бахмута. Пізніше очільник області зазначив, що загрози для Бахмута немає. Рятувальники провели обстеження – на відтинку трубопроводу 7,5 км знаходиться орієнтовно 250 тонн аміаку.
Витік – незначний. Радіус можливого ураження хмарою аміаку становить близько 4 км. У зоні ураження – Кодема, Гладосове, Семигір’я, Дача, Миколаївка Друга і Доломітне.
До рятувальних робіт залучено 45 фахівців та 9 автоцистерн. Інформації про постраждалих та загиблих наразі немає. Раніше повідомлялося, що .
. Читать на vchaspik.ua