Рашисти обстріляли 7 населених пунктів на Донеччині
У Донецькій області за минулу добу поліція зафіксувала 10 ворожих обстрілів з авіації, ракетних установок, артилерії та стрілецької зброї.
Про це повідомила Національна поліція у Telegram.
Згідно повідомлення, окупанти продовжують цілеспрямовано знищувати регіон, росіяни обстріляли: Бахмут, Костянтинівку, Нью-Йорк, Калинове, Первомайське, Хромове та Микільське.
ЗСУ знищили базу «вагнерівців» в окупованому Стаханові на Луганщині – журналіст
Фото: Нацполіція України
Окупанти били з авіації, ракетних установок, РСЗВ «Град», артилерії, танків та стрілецької зброї. Тільки по Бахмуту окупанти випустили 4 крилатих ракети.
Гайдай назвав умову, за якої ЗСУ зможуть вибити росіян із Сєвєродонецька за два-три дні
Фото: Нацполіція України
Руйнувань зазнали 22 цивільних об’єкти: 10 приватних і багатоквартирних будинків, школа, ферма, підприємство, сільгосптехніка, а також залізнична та критична інфраструктура.
Фото: Нацполіція України
За даним фактом відкрито кримінальні провадження за ст. 438 (порушення законів і звичаїв війни) Кримінального кодексу України.
Фото: Нацполіція України
Як повідомлялося, 8 червня російські ЗМІ та телеграм-канали повідомили про потужний артилерійський обстріл тимчасово окупованого Донецька. За їхніми даними, під удар потрапили Ворошиловський і Ленінський райони.
У Ленінському районі, за даними пропагандистських пабліків, під обстріл потрапили телецентр, Центр слов’янської культури та дитячий садочок, також постраждав газопровід.
За попередніми даними, поранення внаслідок артобстрілу Ворошиловського району отримали троє осіб, з-поміж них вагітна жінка та дитина.
6 червня Міноборони країни-агресора заявило про практично повне взяття під свій контроль міста Святогірськ, що розташовується в Донецькій
Читать на thepage.ua


