Суд оштрафував львів’янина, який вчив водінню сина-підлітка
Сихівський районний суд Львова визнав львів’янина Олега Стойку винним у невиконанні батьківських обов’язків. Чоловік посадив свого неповнолітнього сина за кермо авто Daewoo Lanos, через що йому доведеться заплатити 850 грн штрафу.
Як вказано у постанові суду, 3 жовтня 46-річний чоловік хотів навчити свого сина керувати авто Daewoo Lanos на майданчику біля стадіону «Арена Львів», де часто практикуються початківці. У постанові суду не вказаний вік хлопця, але неповнолітньою вважається людина, що не досягла 18 років.
У суді Олег Стойка визнав свою провину та заявив, що хотів навчити сина керувати машиною, але не знав, що для цього треба мати дозвільні документи. Він заявив, що це більше не повториться.
Читать на 24tv.ua

