



Ракетний удар по Львову. Постраждали об'єкти енергетики, в місті зникає світло
Російські війська знову завдали удару по Львову, місцева влада повідомляє про кілька вибухів в місті.
"У Львові чути вибухи. Є проблеми з електроенергією", - написав мер Андрій Садовий.
Голова місцевої обласної військової адміністрації Максим Козицький повідомляє, що попередньо постраждали об'єкти енергетики у Львівській області.
"Станом на цю мить відомо про три вибухи на двох об'єктах енергетики у Львівській області", - написав він.
Внаслідок ракетного удару 30% Львова тимчасово без електроенергії. Також перебої з водопостачанням у Сихівському та Франківському районах міста, повідомляє Садовий
Росіяни вже завдали ударів по Львову та області 10 жовтня, тоді практично в усьому місті зникло світло, були перебої зі зв'язком.
Читать на bin.ua