

Останній представник одного з індіанських племен помер у Бразилії (фото)
У Бразилії в штаті Рондонія помер останній представник одного з місцевих корінних племен, 26 років він жив у повній ізоляції у джунглях. Про це повідомляє фонд FUNAI.
Тіло чоловіка було виявлено 23 серпня біля його солом'яної хатини – його знайшли працівники урядового Національного фонду індіанців (FUNAI), які протягом багатьох років спостерігали за чоловіком.
Читайте також: Померла остання носійниця рідкісної індіанської мови
Індіанець, якому було близько 60 років, за попередніми даними, помер від природних причин, точну причину смерті буде встановлено після розтину.
Плантатори з 70-х років знищували плем'я, до якого належав чоловік. У 1996 році в результаті нападу були вбиті останні шість одноплемінників чоловіка, що залишалися в живих, після чого він залишився на повній самоті. З того часу агенти FUNAI почали вести за ним приховане спостереження, щоб забезпечити його безпеку.
Фото: Camera Press / Vida Press
Чоловік здобув популярність у ЗМІ як «Людина з діри» – він копав глибокі нори, в яких ховався сам і використовував для полювання на диких тварин. Окрім полювання, індіанець займався збиранням, а також висаджував кукурудзу та папайю на невеликих ділянках землі і іноді будував собі солом'яні хатини.
Фото: © FUNAI
Читайте також: Вождь племені черокі зажадав від Jeep припинити використовувати назву народу
Олеся Цвірка
Читать на lenta.ua