
На окупованих територіях Луганської області вже мобілізують усіх, кого бачать - Гайдай
Невелику частину Луганської області, де ЗСУ тримали оборону 18 липня, росіяни продовжили масово обстрілювати з авіації, артилерії, завдавати ракетних ударів. Втім, навіть у другої за довжиною армії світу (не)людський ресурс обмежений.
На окупованих теренах мобілізують усіх, кого бачать. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай у Telegram-каналі, передає Час Пік.
"Якщо раніше ті, хто мав гроші, могли відкупитися від місцевих військкомів, то зараз там відпрацьовують росіяни в піджаках – служба безпеки. У них є адреси тих, кому раніше вдалося відстрочити власну загибель, виманюють чоловіків з укриттів вигідними пропозиціями по роботі", – повідомив Гайдай.
Він зазначив, що "на фронт відправляють навіть завезених за кримінальними статтями, як в Алчевську". "Окупанти "відкривають" привабливі вакансії.
Вакансія одна, але претендентів на неї багато, відповідно, багато та мобілізованих", - додав глава області. Читайте також:
. Читать на vchaspik.ua