
Львівську депутатку Ольгу Посипанко оштрафували за безквитковий проїзд у тролейбусі
Контролери ЛКП «Львівелектротранс» оштрафували за безквитковий проїзд депутатку Львівської міської ради Ольгу Посипанко. Під час розмови з контролерами намагалась скористатися зв'язками у міській раді, щоб уникнути штрафу.
Зрештою Ольга Посипанко сплатила 140 грн за безквитковий проїзд. Інцидент трапився у тролейбусі №29, що курсує від аеропорту до Львівського національного університету.
41-річна депутатка Львівської міської ради від «Європейської солідарності» їхала без квитка. У момент, коли в тролейбус зайшли контролери, Посипанко спробувала придбати квиток.
Однак контролери зафіксували безквитковий проїзд пасажирки і оштрафували її на 140 грн. У ЛКП «Львівелектротранс» ZAXID.NET підтвердили інформацію про такий випадок.
Читать на 24tv.ua

