

Чому після свят не варто сідати на дієту. Правила схуднення
Кожен з нас розуміє, що за ці святкові дні з’їв забагато, але від страв, які подавали господині, несила було відмовитися, настільки вони були апетитні і смачні. Більшість з нас обіцяли собі, що після свят сяде на дієту і всі зайві кілограми, які набрали за ці дні, швидко зійдуть. Засновниця школи здорового харчування Ольга Дорош твердить: дієти, розвантажувальні дні, чистки чи детокс на соках є неефективними і можуть бути навіть небезпечними для здоров’я.
Вона радить читачам ZAXID.NET, як допомогти організму прийти в норму після свят, і додає рецепти корисних страв. Дієти неефективні для якісного зниження ваги «Дієти неефективні для якісного зниження ваги. І хоч на дієті ми дійсно швидко можемо втратити кілограми, проте вони так само ж швидко повернуться.
Тому найкраще – це почати харчуватись збалансовано і збільшити активність», – каже Ольга Дорош. Також вона не рекомендує зважуватись одразу після свят. Це неінформативно.
Ми набираємо жирову масу дуже повільно, тож переїдання за один вечір чи навіть 2-3 трапези не може збільшити жир на 1-3 кг. Якщо ви хоча б іноді вставали з-за столу і переставали їсти, то більшість ваги, що додалася за свята – це не жир, а вода та кишкові маси. Тож Ольга Дорош рекомендує зараз не ставати на ваги, а зробити це через тиждень після свят.
А зараз просто більше уваги приділити харчуванню та фізичній активності. Розвантажувальні дні, чистки чи детокс на соках можуть зашкодити здоров’ю Чимало людей помилково вважають, що розвантажувальні дні, чистки чи детокс на соках допоможуть швидко привести організм до норми. Засновниця школи здорового харчування каже, що це неефективно та може бути навіть небезпечним для здоров’я.
Читать на 24tv.ua