
ЗСУ влучним ударом знищили понад 100 окупантів у Мелітополі
У ніч проти 8 серпня ЗСУ вдарили по пунктах дислокації російських військ в окупованому Мелітополі. Знищено понад 100 загарбників. Про це в Telegram повідомив мер Мелітополя Іван Федоров ."Сьогодні вночі високоточними ракетами HIMARS було завдано вогневої поразки щодо пунктів тимчасової дислокації окупаційних військ на промислових майданчиках у різних районах міста Мелітополя", - сказано в повідомленні.При цьому попередньо відомо, що було знищено велику кількість військової техніки."Понад 100 російських солдатів, які цієї ночі перебували у тимчасових казармах, отримали квитки на концерт Кобзона, а їхні батьки вже обирають модель і колір автомобіля Lada", - зазначив Федоров.
На російських пабликах повідомляють, що удар із Запоріжжя по Мелітополю припав по колишньому заводу РЕФМА.
Читайте також: Російські окупанти загрожують підірвати весь Мелітополь під час відступу
Фото: tg-канал Україна зараз
Читайте також: Окупантам у Мелітополі влаштували пекельну ніч: завдано ударів по аеродрому та залізниці
Ірина Костюченко
Читать на lenta.ua