



ЗСУ відбили в окупантів ключову висоту під Кліщіївкою | Новини та події України та світу, про політику, здоров'я, спорт та цікавих людей
Бійці Сил оборони під щільним вогнем авіації та артилерії російських окупантів успішно відбили усі ворожі атаки в районі села Берхівка північніше Бахмута.
Це майже все (крім масованих авіаційних і артилерійських обстрілів), що про Бахмутський напрямок в сьогоднішньому зведені Генерального штабу Збройних сил України сказав речник Андрій Ковальов.
Тим часом, вітчизняний воєнний аналітик і авторитетний укладач фронтових мап «DeepState» у своєму Телеграм-каналі зробив окреме повідомлення: «Взято під контроль висоту 233,3 в районі Кліщіївки».
Він також вніс відповідні зміни в свою мапу. Дивись скріншоти від сьомого та восьмого липня. Варто зауважити, що «DeepState» оприлюднює зміни вкрай прискіпливо і тільки після того, як ЗСУ надійно закріпилися на нових рубежах, і то не одразу.
В свою чергу, телеграм-канал «Донбас Оперативний» йде далі і вказує, що Сили оборони взяли ще одну висоту (на мапі ми її позначили червоним квадратиком) біля самої Кліщіївки:
«Тепер ця перешкода, швидше за все, подолана, і незабаром українські війська повинні опинитися в самому селі».
Всього західніше Кліщіївки є три домінуючі висоти, одну з яких ЗСУ звільнили раніше. Самі рашисти визнавали, що у випадку втрати всіх висот сенсу захищати саме село, розташоване в низині, немає ніякого.
<hr />Подпишитесь на новости<hr /> Читать на real-vin.com