З Києва до передмістя запустили нову електричку
З вівторка, 23 серпня, між Києвом, Білою Церквою та Миронівкою почав курсувати електропоїзд. Його відремонтував на власних потужностях ПрАТ "Київський електровагоноремонтний завод". Про це повідомляє "Укрзалізниця".Модернізований інклюзивний поїзд призначений для зручного перевезення пасажирів з дітьми, людей з інвалідністю, велосипедистів. Він має пандуси, кріплення для велосипедів, зручні оновлені сидіння, гардероби з пеленальним столиком, модернізовані системи освітлення та оповіщення, а також інформаційні табло. Також поїзд оснащений системою контролю якості перевезень за допомогою QR-кодів.З київської кільцевої електрички пересісти на новий поїзд можна на станціях:
Київ-Пасажирський,Караваєві Дачі,Київ-Волинський.На фастівському напрямку вже курсує 25 пар приміських електропоїздів, заповненість яких становить понад 80%.
Читайте також: На Київщині запускають додаткові приміські потяги
Фото: прес-служба УЗ
Читайте також: У Києві вирішили, який громадський транспорт не зупинятимуть під час тривог
Ірина Костюченко
Читать на lenta.ua
