Всі висловили бажання повернутися до війни та деокупації країни – Андрій Білецький про повернених із полону «азовців»
розповів в інтерв’ю “Радіо НВ”.З полону повернулися 205 українців і 10 іноземців. Серед звільнених військовополонених – 108 “азовців”.Усі 105 “азовців” зараз знаходяться у лікарні. Фізичний стан усіх колишніх військовополонених зараз, як сказав Білецький, “не найкращий”, є багато поранених.Троє військових командирів-азовці – “Редіс”, “Апіс” і “Калина” доставлені у Туреччину за домовленістю з президентом країни Реджепом Ердоганом.“Як мінімум, деякий час вони будуть знаходитися там.
Президент сьогодні заявив, що вони будуть там знаходитися до кінця війни. Подивимося”, – констатував Білецький.Решта будуть оглянуті, значна їх частина вирушить до медичних закладів, більшість поїдуть до рідних, щоб морально та фізично відпочити перед тим, як знову братися за справу.Білецький спілкувався з трьома командирами – “Редісом”, “Апісом” і “Калиною”. Він розповів, що усі троє уже бажають якомога скоріше повернутися у стрій:“Розмова була сумбурною.
Це були перші 15 хвилин як вони спустилися з ФСБ-шного літака (їх везли під охороною ФСБ з тюрми). Радість, я вітав хлопців. З усіма трьома таке враження, ніби говорили позавчора – в абсолютно нормальному морально-психологічному стані, хоч вони просиділи весь цей час в “одиночках”, вони фактично не спілкувалися з людьми, не враховуючи ФСБ-шників, яких складно такими вважати.
Всі висловлювали бажання якомога швидше повернутися до справи. До тієї справи, в якій вони, безумовно, професіонали. До війни і до деокупації країни”.Кожен із трьох командирів висловив бажання повернутися на війну “буквально в першу хвилину – коли в роботу?”.
Читать на bykvu.com
