Внаслідок обстрілу Привілля загинули двоє хлопчиків, ще двоє дітей та жінка тяжко поранені
Російські окупанти обстріляли з "Градів" Привілля. Внаслідок обстрілу загинули двоє дітей. Жінка та ще дві дитини важко поранені.
Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай на своїй сторінці у Facebook, передає Час Пік. "Пообіді ор**и з "градів" обстріляли житловий сектор Привілля. Снаряди поприлітали в будинки.
Після обстрілу група швидкого реагування "Луганськ-1" вирушила містом у пошуках можливих жертв. На одній із вулиць у дворі виявили два трупи неповнолітніх. Хлопчиків 11 та 14 років виявили без ознак життя.
Ще дві дівчинки 12 та 8 років та жінка 69 років отримали поранення", - написав Гайдай. За його словами, на місці продовжують працювати поліцейські, кількість жертв може бути ще більшою. Глава Луганщини вкотре закликав евакуюватися та подбати таким чином про своїх дітей.
Читать на vchaspik.ua