Українські бійці вдарили по штабу окупантів на Харківщині, знищена техніка та боєприпаси
Українські захисники завдали удару по російських окупантах на Харківщині: уражено штаб, знищено боєприпаси і техніка ворога. Аеророзвідка Нацгвардії виявила штаб російських окупантів на Харківщині, а артилеристи ЗСУ завдали по ньому нищівного удару.
Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці Нацгвардії, передає Час Пік. Гвардійці за допомогою БПЛА виявили штаб противника, склад з боєприпасами, скупчення техніки та живої сили противника.
Інформація була передана артилеристам ЗСУ. Вони успішно знищили цілі.
Гвардійці також здійснювали корегування вогню артилерії по противнику та фіксацію результатів бойової роботи. У результаті було знищено склад боєприпасів, МТЛБ, легкове авто - так званий Z-мобіль, бронетехніка противника, дві армійські вантажівки, в одній з яких був боєкомплект.
Учасники операції відзначають, що це один з багатьох епізодів ефективної співпраці Національної гвардії та Збройних сил України у цій війні. Раніше повідомлялося, що .
. Читать на vchaspik.ua