Українська каратистка Терлюга завоювала історичне «срібло» Олімпіади-2020
на офіційному сайті Олімпіади.Терлюга змагалася у ваговій категорії до 55 кг. Посівши перше місце у своїй групі, українка вийшла до півфіналу, де перемогла спортсменку з Тайваню Вень Цзу Юнь.
Як поінформували в Національному олімпійському комітеті України, долю півфіналу з представницею Тайваню Вень Цзу-Юнь (4:4) вирішили судді та віддали перевагу українці.У фіналі Терлюга змагалася з болгаркою Івет Горановою. У напруженому поєдинку перемогла болгарська каратистка.Терлюга ж завоювала “срібло”.Варто зазначити, що ця нагорода є історичною, оскільки такий вид спорту, як карате, цього року вперше представлений на Олімпійських іграх.Відтак, в Токіо розіграли перший в історії Олімпіади комплект нагород.“Анжеліка Терлюга здобуває срібло у жіночому
. Читать на bykvu.com