Україна встановила контроль над сімома населеними пунктами Луганщини
На Донбасі триває контрнаступ українських бійців. На Луганщині з-під рашистської окупації було звільнено сім населених пунктів.
Про це повідомив очільник Луганської ОВА Сергій Гайдай.
“Першою Збройні сили України визволили Греківку. Незважаючи на резонанс в Інтернет спільноті, ми не одразу повідомили про вигнання окупантів із цього населеного пункту. На той час там ще тривали стабілізаційні заходи. Як й в інших селах, в які увійшли наші військові. Наразі всі сім населених пунктів повністю контролюються Україною”, – зазначив Гайдай.
В ОВА також оприлюднили список звільнених сіл:
– Новолюбівка Красноріченської селищної громади Сватівського району; – Невське Красноріченської громади; – Греківка Красноріченської громади; – Новоєгорівка Коломийчицької сільської громади Сватівського району; – Надія Коломийчицької громади; – Андріївка Коломийчицької громади; – Стельмахівка Коломийчицької громади.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Збройні сили України звільнили від рашистів село Стельмахівка Коломичиської сільської громади Сватівського району Луганської області. А напередодні українські військові деокупували село Греківка на Сватівському напрямку в Луганській області.
Вранці 24 лютого рашистська Московщина розпочала повномасштабну війну проти України.
По кількох військових об'єктах у Києві, Харкові та Дніпрі було завдано ракетних ударів, а війська РФ перейшли кордон під Харковом.
ЗСУ, всі спеціальні та силові служби держави піднято по тривозі. Кацапи розпочали інтенсивний обстріл підрозділів ЗСУ, українська армія дає відсіч російським військам.
В екстреному режимі працює Рада національної безпеки та оборони. Введено військовий стан. Україна офіційно направила позов проти Московії до Міжнародного суду ООН у Гаазі.
Під час війни рашисти
Читать на rupor.info