
У США вперше за 17 років проведуть смертну кару у федеральній в’язниці
У США в понеділок, 13 липня, проведуть першу за 17 років смертну кару у федеральній в’язниці. Про це повідомляє .
Страченим буде 47-річний Деніел Льюїс Лі, який убив у 1996 році сім’ю з трьох осіб. Він входить у число чотирьох злочинців, які будуть страчені в США на федеральному рівні вперше з 2003 року.
Всі вони визнані винними у тому числі у вбивствах дітей. Їх стратять протягом липня-серпня.
Про намір відновити федеральні смертні кари адміністрація лідера США Дональда Трампа заявила ще у 2019 році, проте не були приведені у виконання рішення районного суду, яке пізніше скасував апеляційний суд. Генпрокурор Вільям Бар після рішення відновити смертну кару на федеральному рівні доручив Федеральному бюро в’язниць скласти графік чотирьох
. Читать на 1k.com.ua

