
У МЗС спростували інформацію про закриття посольства Сербії в Україні
Інформація про те, що Сербія тимчасово закрила посольство в Україні, не відповідає дійсності. Проте співробітники диппредставництва виїхали з Києва ще у березні. Про це повідомив речник українського МЗС Олег Ніколенко у Facebook.
За його словами, Росія запустила дезінформацію про закриття посольства Сербії у Києві.
Читайте також: США закликало своїх громадян терміново залишити Росію
«Насправді сербське посольство виїхало з України на початку березня і з того часу не поверталося. Співробітники дипмісії працюють із Белграда», – написав Ніколенко.
Крім того, прес-секретар МЗС на відповідне запитання у коментарях повідомив, що посольства Єгипту, Китаю, Казахстану та Узбекистану працюють в Україні.
Фото: freepik
Олеся Цвірка
Читать на lenta.ua
