



У Києві і Харкові підлітки з ПВК «Редан» хотіли влаштувати масові бійки | Новини та події України та світу, про політику, здоров'я, спорт та цікавих людей
Сьогодні, 27 лютого, у Києві підлітки намагались влаштувати масову бійку, щоб підтримати флешмоб, який розпочався у РФ. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Нацполіції у Києві.
Зазначається, що конфлікту вдалось запобігти завдяки своєчасному реагуванню поліцейських.
«Провокування масових бійок серед молоді та підлітків – спроба російських пропагандистів провести чергову інформаційно-психологічну операцію і використати дітей для дестабілізації внутрішньої ситуації в Україні», – йдеться у повідомленні.
У поліції закликають батьків якомога більше спілкуватись з дітьми і звертати увагу на їхню поведінку, коло спілкування та дозвілля.
Поліція оперативно попередила масову бійку, яка планувалась у центрі Харкова. За попередніми даними, кілька десятків підлітків зібрались, щоб підтримати флешмоб, який запустила російська федерація. В результаті події ніхто не постраждав. До роботи з неповнолітніми залучені ювенальні поліцейські. До відділів поліції, куди доставили учасників події, запрошуються батьки. Слідчими відкрито кримінальні провадження за двома статтями.
27 лютого близько 14:00 на одній з центральних площ міста зібралась група осіб. За попередніми даними, для вчинення масової бійки. На місце виїжджали керівництво ГУНП в Харківській області та територіальних підрозділів поліції, слідчо-оперативна група, співробітники сектору ювенальної превенції, полку поліції особливого призначення.
Поліція оперативно затримала усіх юнаків і дівчат та доставила до підрозділів поліції для з’ясування усіх обставин.
За словами начальника ГУНП в Харківській області Володимира Тимошка, зараз правоохоронці запрошують батьків, діти яких взяли участь у флешмобі. З ними зустрічатимуться ювенальні поліцейські і проводитимуть профілактичні
Читать на real-vin.com