
У домівках херсонців вперше за довгий час з'явилося світло
У деокупований Херсон повернулася електрика. У будинках, поки що не всіх, з'являється світло.
Фото опублікував у Телеграм заступник керівника Офісу президента Кирило , передає Час Пік. "Наше світло не згасне ніколи.
Херсон, Україна, електроенергію повернули у домівки", - написав він. Як заявив голова Херсонської ОВА Ярослав Янушевич, на цю годину у Херсоні електропостачання відновлено для 17% побутових споживачів.
Зі світлом частково: Таврійський мікрорайон; Північний мікрорайон; Шуменський мікрорайон; мікрорайон Житлоселище; домівки в районі залізничного вокзалу. "Якщо у ваших домівках ще немає світла, воно з’явиться найближчими днями.
Наші енергетики продовжують над цим працювати!" - пише Янушевич у соцмережі. Тим часом .
. Читать на vchaspik.ua
