Twitter зазнав збоїв через зміни Маска в архітектурі серверів
У соцмережі Twitter стався збій після того, як її новий власник Ілон Маск вніс "значні" зміни в архітектуру бекенд-сервера.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на techcrunch.com.
Як зазначає видання, десятки тисяч користувачів Twitter по всьому світі скаржаться, що тривалий час була відсутньою можливість зайти в акаунт, згодом почали надходити незрозумілі повідомлення про помилки. Як вважають фахівці, це наслідки внесення змін в архітектуру серверів, які впроваджував Ілон Маск.
"Компанія розгорнула значні зміни в архітектурі внутрішнього сервера і це має призвести до того, що Twitter працюватиме швидше", - зауважив Маск у своєму твіті.
Significant backend server architecture changes rolled out. Twitter should feel faster.
Проте вже ввечері 28 грудня користувачі соцмережі з Великобританії, Канади, Німеччини, Італії та Індії почали отримувати повідомлення "ліміт перевищення швидкості". Припускається, що фактичні потужності серверів були не в змозі впоратися із вхідними запитами. Як наголошує видання, хештег #TwitterDown став популярним на платформі.
"За даними DownDetector, переважна більшість скарг свідчить про те, що Twitter в основному наштовхується на проблему на десктопних комп’ютерах. Багато хто також не може отримати доступ до TweetDeck, сервісу Twitter, орієнтованого на досвідчених користувачів. NetBlocks зазначили, що широкомасштабний інцидент не пов’язаний з перебоями в роботі інтернету на рівні країни або фільтрацією", - підкреслює techcrunch.com.
Нагадаємо, що Маск придбав Twitter за 44 млрд доларів наприкінці жовтня цьогоріч. Він прагнув скоротити витрати компанії, звільнивши тисячі співробітників, багато з яких працювали над підтримкою інфраструктури сервісу. Маск також зосередився на тому, щоб зробити
Читать на rbc.ua