Стали відомі нові подробиці в розслідуваннях корупції довкола будівництва метрополітенів в Україні
НАБУ не повертає мобільний телефон Максиму Микитасю в рамках гучної метробудівельної справи Філатова-Микитася, намагаючись його «зламати», а голова ВАКС радить прокурорам звернутись до спеціалістів з «караваєвих дач». За інформацією зі ЗМІ, правоохоронців цікавлять переписки заарештованого топ будівельника, в тому числі зв’язки Германа Блінова, «відомого» по Подільсько-Воскресенському мосту з представниками влади та правлячої партії, зокрема з Лесею Забуранною. Можливо, й інші таємниці переписок впливового топ будівельника. Може саме тому НАБУ продовжує утримувати Микитася під вартою за звинуваченнями Корбана та Філатова.
У авторській колонці у виданні «Народна Правда» Віктора Степового з Громадської Ради протидії корупції йдеться про гучний скандал довкола будівництва метро у Києві. Зокрема, автор звертає увагу на останні розкрадання значних сум бюджетних коштів. «Звертаємо увагу українського суспільства та нового керівництва НАБУ на чолі з Семеном Кривоносом до зухвалого розкрадання 4 млрд. грн. на будівництві двох станцій метро в Києві. А остання оплата під час війни 533 млн. грн. бюджетних коштів у вигляді додаткових авансів на будівництво метро вже стала кульмінацією зухвалості крадіїв».
«Нагадаємо, ще з 2021 року на казначейському рахунку ПАТ «Київметробуд» було заблоковано більше ніж 530 млн. грн. Але восени 2022 року казначейство Києва відпускає їх у вигляді додаткових авансів на будівництво метро на фірми оболонки. Жодних правових чи юридичних аспектів для витрачання цих коштів не було!
За період з 2018 року кошти в розмірі 4 млрд. грн. отримані були ПАТ «Київметробуд» у вигляді авансів. При цьому за три роки роботи підписано актів лише на 40 млн. грн., а 3.5 млрд. грн. було розкрадено. Це відбувалось, в тому
Читать на rupor.info


