
"Спектакль з ударом у Севастополі": ЗСУ пояснили, навіщо окупанти влаштували провокацію з Чорноморським флотом
Росіяни влаштували "виставу" з ударом по Чорноморському флоту в Севастополі, бо бояться Збройних сил України. За версією ворога, невідомий літальний об'єкт прилетів сьогодні вранці на територію штабу ЧФ РФ і нібито поранив 5 людей. Про це повідомляє пресслужба ВМС ЗСУ, передає Час Пік.
"Насправді ворог не ризикнув проводити день ЧФ РФ, а щоб вкотре не зганьбитися перед усім світом, побоюючись Збройних Сил України, вигадав привід, щоб скасувати заходи з нагоди так званого свята", - йдеться у повідомленні. Такі заяви з боку росіян дуже дискредитують ППО Росії. "Ворог визнає свою ППО недієздатною, і ставить під ще більший сумнів існування кримського мосту", - додали в пресслужбі.
У ВМС ЗСУ зазначили, що Сили оборони України проводять заходи щодо звільнення наших окупованих територій, використовуючи для цього зразки озброєння. "Нашими цілями є виключно військові об'єкти Росії. Ми не завдаємо ударів по території Росії.
Крим - це Україна", - підсумували у ВМС. Зазначимо, що 31 липня вранці у тимчасово окупованому Криму заявили, що український безпілотник завдав удару по штабу Чорноморського флоту Росії. Там заявили про нібито п'ятьох поранених.
Читать на vchaspik.ua