Шмигаль Міністерства мають займатися не управлінням реальним сектором, а виробленням політик і правил
Міністерства мають займатися виробленням політик і правил, а не управлінням реальним сектором, заявляє прем'єр-міністр Денис Шмигаль. "Продовжуємо реформу державного управління.
Чиновників має поменшати. Міністерства мають займатися виробленням політик і правил, а не управлінням реальним сектором.
Диджиталізація стане основою нового формату взаємодії держави, громадян та бізнесу", - сказав Шмигаль на засіданні уряду у вівторок. Крім того, за його словами, у деяких секторах держава буде активним гравцем насамперед через чутливість цих секторів із питань національної безпеки, незважаючи на курс на приватизацію.
"У 2023 році рухатимемося зі створення єдиних державних компаній у сфері трьох стратегічних ресурсів: земля, вода та ліси. Замість розпилення, що породжує корупцію, уніфікація та суворий контроль над діями менеджерів.
Читать на capital.ua


