Російські окупанти депортували з Маріуполя весь медичний персонал
Російсько-фашистські війська депортували з Маріуполя весь медичний персонал до окупованого вже понад восьми років Донецька.
Наразі в заблокованому Маріуполі не можна отримати негайну медичну допомогу або медконсультацію, повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко в ефірі національного телемарафону, передає УНІАН.
«Всі лікарі разом із медичним персоналом були депортовані до Донецька, тому у місті немає ні лікарів, ні лікарень. Фактично неможливо отримати консультацію, не кажучи про якісну, навіть про неякісну медичну допомогу», — розповів радник мера Маріуполя.
У Києві з'явится Сквер Героїв Маріуполя
За даними Андрющенка, внаслідок військових дій у Маріуполі загинуло понад 22 тисячі громадян. Однак ця кількість зростатиме через відсутність медичної допомоги, додав Андрющенко.
Він також наголосив, що окупанти продовжують примусове вивезення громадян у бік Росії. Але перед цим городян пропускають через фільтраційні табори, які окупанти облаштували довкола міста.
Читать на thepage.ua

