
Росіяни обстрілювали Харків та область, є постраждалі цивільні
Протягом минулої доби російські окупаційні війська продовжували обстрілювати Харків та населені пункти Харківської області. Голова Харківської ОВА Олег Синєгубов розповів про ситуацію в регіоні, передає Час Пік.
Він повідомив, що вночі, близько 01 години, росіяни вдарили із комплексу ЗРК С-300 по Новобаварському району Харкова. Ракета влучила в землю поруч з адмінбудівлею школи, ударною хвилею вибило вікна школи та пошкодило будинок, що поряд.
Постраждалих немає. По області окупанти протягом доби обстрілювали Харкіський, Ізюмський, Богодухівській, Чугуївський райони. На жаль, є постраждалі серед цивільних, протягом доби госпіталізували 6 людей: Ізюмський район - 2 чоловіків 52 та 32 років, Харківський - жінку 62 років, чоловіків 63 та 48 років. 46-річного чоловіка госпіталізували в Богодухівському районі.
Стан постраждалих - середній. У Богодухівському районі через обстріли окупантів горіли приватні будинки та господарчі споруди. Росіяни інтенсивно обстрілювали Дергачівську та Циркунівську громади Харківського району, виникли пожежі в приватних будинках, господарчих спорудах, на відкритих територіях. Підрозділи Сил оборони утримують займані позиції на всіх напрямках. ЗСУ не дають просунутися ворогу вперед, відбиваючи атаки окупантів.
Читать на vchaspik.ua
