Рашисти пограбували лікарню та військовий ліцей у Кремінній. Обладнання вивезли до РФ
Після окупації Кремінної Луганської області рашисти пограбували місцеву лікарню та Луганський обласний військовий ліцей «Кадетський корпус ім. героїв «Молодої гвардії», всю сучасну техніку вивезли до.
Про це повідомив голова Луганської обласної воєнної адміністрації Сергій Гайдай.
«Після окупації міста на плацу Луганського обласного військового ліцею «Кадетський корпус ім. героїв «Молодої гвардії» орки повісили свою ганчірку, вискребли з фасаду напис «Слава Україні» та обчистили всі приміщення. Усю сучасну техніку вивезли до РФ. Крім того, брали що подобається з казарм, їдальні, складських приміщень. росіяни обстежили кожен сантиметр навчального закладу», — повідомив Гайдай.
Збройні сили України відійшли від Попасної на більш укріплені позиції — Гайдай
За його словами, школи міста та медичне містечко теж були пограбовані, а майно вивезено.
«Росіяни шоковані оснащенням наших лікарень, тому не змусили себе чекати і вже в перші дні окупації почали демонтувати обладнання та перевозити до Луганська чи Росії. Ідіоти, ви спочатку навчитеся цим користуватися. Це ж як погано Ви живете, що здивувалися інтерактивній дошці у школі?», — наголосив голова Луганської ОВВ.
Російські загарбники провокують голод на Луганщині
Нагадаємо, що 8 травня внаслідок ворожого удару по школі у смт Білогорівка Луганської області за попередньою інформацією загинуло близько 60 людей.
Читать на thepage.ua
