Почалася евакуація мешканців Донецької області: подробиці
З початку повномасштабного вторгнення Росії з Донецької області евакуювалися дві третини мешканців. Залишилися ті, хто до останнього не хоче їхати, повідомив у Telegram-каналі голові Донецької ОВА Павло Кириленка.
За його словами, всього залишилося в області близько 250 тисяч мешканців. "З учорашнього дня почав поїзд ходити. Люди вивозилися у конкретні умови з розумінням, куди вони їдуть і з усіма необхідними виплатами. Це 134 особи. Це до Кропивницького. Сьогодні триває цей рух, це 95 людей", - йдеться у повідомленні.
Читайте також: Як проходитиме евакуація з Донецької області, пояснила Верещук
Кириленко зазначив, що з настанням холодів люди з питанням евакуації "чинитимуть інакше".
Раніше повідомлялося, що уряд України запроваджує обов'язкову евакуацію мешканців Донецької області перед початком опалювального сезону. Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук заявила, що з області має виїхати понад 200 тисяч осіб, серед яких 52 тисячі дітей.
Читайте також: Україна проведе обов'язкову евакуацію людей із Донбасу
Олена Коваль
Читать на lenta.ua

