

Оперативна інформація про війну на ранок 22 вересня 2022 року – Генштаб ЗСУ
У четвер, 22 вересня, розпочалася 211-та доба протистояння України російському вторгненню. Ворог не відмовляється від наміру повністю захопити Донеччину, а також докладає зусиль для утримання захоплених території та зірвання наступу українських Сил оборони на певних напрямах. Росіяни не припиняють завдавати вогневого ураження по позиціях наших військ уздовж лінії зіткнення, продовжують нищити цивільні та військові об'єкти інфраструктури, ведуть повітряну розвідку та вживають заходів для відновлення втрачених позицій.
Україна звільнила 215 військовополонених: чому не всі повернуться додому
Як пише Генштаб ЗСУ у свіжому оперативному зведенні, за добу, що минула, від авіаційних, ракетних ударів і обстрілів із РСЗВ постраждала інфраструктура понад 40 населених пунктів. З-поміж них Сіверськ, Мар’їнка, Веселе, Нескучне, Єгорівка, Безіменне, Білогірка, Миролюбівка та Високопілля.
Загалом 21 вересня ворог завдав 8 ракетних та 16 авіаційних ударів, здійснив 115 обстрілів із реактивних систем залпового вогню.
ЗСУ успішно відбили атаки противника в районах населених пунктів Зайцеве, Одрадівка та Новомихайлівка».
Українські ракетники та артилеристи вдарили по 24 об'єктах російських окупантів. В зону ураження потрапили: 4 пункти управління різного рівня; 4 райони зосередження особового складу, озброєння та військової техніки; 7 складів боєприпасів та паливно-мастильних матеріалів; 4 об’єкти ППО та артилерії.
Безпілотники на війні: які дрони допомагають наблизити перемогу України
Читать на thepage.ua