



Оперативна інформація про війну на ранок 29 вересня 2022 року – Генштаб ЗСУ
У четвер, 29 вересня, розпочалася 218-та доба повномасштабної українсько-російської війни. Ворог не полишає наміру окупувати Донеччину в її адміністративних межах, сили російської армії сконцентровані на утриманні захоплених територій, а також зриві активних дій Сил оборони на окремих напрямках. Окупанти й далі обстрілюють позиції наших військ уздовж лінії зіткнення, ведуть повітряну розвідку, здійснюють спроби відновити втрачені позиції в деяких напрямах. Про це йдеться в оперативному зведенні Генштабу ЗСУ.
Унаслідок авіаційних, ракетних ударів і обстрілів із РСЗВ постраждала інфраструктура понад 28 населених пунктів. З-поміж них Сіверськ, Білогорівка, Юр’ївка, Мар’їнка, Кривий Ріг, Вищетарасівка, Миколаїв та Тернові Поди.
Загалом 28 вересня ворог завдав 3 ракетних та 8 авіаційних ударів, здійснив понад 82 обстріли із реактивних систем залпового вогню.
ЗСУ звільнили на Донеччині ще один населений пункт: український стяг майорить над Новоселівкою
Які міста та села обстріляли російські загарбники минулої доби
ЗСУ успішно відбили атаки ворога в районах населених пунктів Зайцеве, Майорськ, Залізне, Бахмутське, Одрадівка, Миколаївка Друга, Озерянівка, Первомайське, Побєда, Новомихайлівка, Павлівка та Безіменне.
Українські ракетники та артилеристи уразили два командних пункти, сім районів зосередження живої сили, озброєння та військової техніки ворога, одну станцію-ретранслятор, три станції РЕБ, два склади з боєприпасами та один — з паливо-мастильними матеріалами.
Друга хвиля втечі росіян протягом року. Що втратить рф і чому це вигідно Україні
Контекст. Україна продовжує переговори щодо обміну полоненими з рф за формулою всіх на всіх.
Читать на thepage.ua