



Оперативна інформація про війну на ранок 30 вересня 2022 року – Генштаб ЗСУ
У п’ятницю, 30 вересня, розпочалася 219-та доба повномасштабного вторгнення рф в Україну. Агресор не відмовився від плану повністю окупувати Донеччину, російське військо зосереджене на утриманні захоплених територій, а також зриві активних дій Збройних Сил України на окремих напрямках. Загарбники продовжують обстрілювати позиції наших військ уздовж лінії зіткнення, вести повітряну розвідку, здійснювати спроби відновити втрачені позиції в деяких напрямах. Про це йдеться в оперативному зведенні Генштабу ЗСУ.
Унаслідок авіаційних, ракетних ударів і обстрілів із РСЗВ постраждала інфраструктура понад 50 населених пунктів. З-поміж них Слов’янськ, Краматорськ, Бахмут, Дніпро, Кривий Ріг, Миколаїв, Нікополь, Вознесенськ, Павлівка, Високопілля, Білогірка та Мирне.
Загалом 29 вересня ворог завдав 5 ракетних та 11 авіаційних ударів, здійснили понад 100 обстрілів з реактивних систем залпового вогню.
Росіяни тероризують нічними атаками Дніпро, Одесу, Миколаїв: що відомо
ЗСУ успішно відбили атаки ворога в районах населених пунктів Зайцеве, Майорськ, Весела Долина, Бахмутське, Одрадівка, Курдюмівка, Нью-Йорк, Первомайське та Безіменне.
Українські ракетники та артилеристи уразили п’ять командних пунктів, п’ятнадцять районів зосередження живої сили, озброєння та військової техніки ворога, шість складів з боєприпасами та паливо-мастильними матеріалами, один зенітний ракетний комплекс та вісім інших важливих об’єктів противника.
В Міноборони розповіли про додаткову мобілізацію: Рішення за Генштабом
Контекст. Напередодні Україна повернула з полону ще шістьох людей — чотирьох морпіхів, що брали участь у боях за Маріуполь, та двох цивільних.
Читать на thepage.ua