



Олександр Усик вистрілив по окупантам зі 120-мм міномету | Новини та події України та світу, про політику, здоров'я, спорт та цікавих людей
Всесвітньовідомий український боксер Олександр Усик особисто вистрілив по російським окупантам зі 120-міліметрового міномета (якщо ми не помиляємося, то був вітчизняний «Молот»).
Відповідні відеоролики широко розійшлися в інтернеті, зокрема, їх розмістив на своїй сторінці в соціальній мережі «Твіттер» народний депутат, фронтовий волонтер і блогер Юрій Мисягін.
Олександр був в військовій формі, в бронежилеті, але на голові в нього не було шолому. Зрештою, так само були екіпіровані члени мінометного розрахунку. Усик підписав міну маркером, засунув її в міномет і зробив постріл, смикнувши за шнур.
Дивись відео і фотоскріни.
Дальність стрільби 120-мм міномета сягає семи кілометрів.
<p dir=«ltr» lang=«ru» xml:lang=«ru»>Александр Усик в зоне боевых действий отправляет оккупантам 120-мм подарок.https://t.co/GAxxAh94d8 pic.twitter.com/YIKNwHkt24— ?? Мисягiн ?? (@2uwmp) April 28, 2023
<p lang=«uk» dir=«ltr» xml:lang=«uk»>Подарунок для окупантів був з особистим побажанням від Олександра.https://t.co/jXQxM6H09S pic.twitter.com/o3xdZVWyX2— ?? Мисягiн ?? (@2uwmp) April 28, 2023
<hr />Подпишитесь на новости<hr /> Читать на real-vin.com