Окупанти випустили по Миколаєву 9 ракет зенітно-ракетного комплексу С-300, — Кім (фото)
Російські військові переобладнали ракети радянського комплексу ППО для ударів по наземних цілях. Уперше вони використали їх для ударів по Миколаєву 9 липня. Сьогодні обстріляли ними навчальні заклади та готель в обласному місті.
Російські війська сьогодні вранці випустили по Миколаєву 9 ракет зенітно-ракетного комплексу С-300. Обійшлося без загиблих. Про це у себе в Telegram-каналі пише голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім.
Читайте кращі матеріали розділу на сторінці "Фокус. Воєнний фокус" в Facebook Як повідомляє регіональний політик, сьогоднішніми цілями окупантів стали два навчальні заклади, об'єкт транспортної інфраструктури та готель. "Одна людина поранена.
Попередньо без жертв. Детальна інформація уточнюється", — розповів Кім. У пабліках також з'явилися знімки численних руйнувань після обстрілу міста.
У ДСНС також показали відео з наслідками сьогоднішнього обстрілу обласного центру. С-300 — це зенітно-ракетний комплекс середнього радіусу дії, створений в СРСР. Він призначений для оборони великих промислових та адміністративних об'єктів, військових баз і пунктів управління від ударів засобів повітряно-космічного нападу супротивника.
9 липня Кім повідомив, що загарбники переобладнали ракети комплексу С-300 для стрільби по наземних цілях і випустили по Миколаєву шість таких перероблених ракет. Як уточнює Віталій Кім, ворог б'є не лише по Миколаєву, а й по території всієї області. Так, учора окупанти обстріляли село Новоселівка Первомайської громади.
Унаслідок загинули четверо людей, ще двоє поранено. Сьогодні вночі були обстріли у місті Баштанка. За попередньою інформацією, є зруйновані житлові будинки.
Одна людина загинула. Інформація ще уточнюється. Також росіяни обстріляли Широківську
. Читать на focus.ua
