Офіційно: «Укравтодор» звернувся до КМДА щодо передачі на баланс Подільсько-Воскресенського мосту для прискорення його будівництва
Вчора голова компанії «Укравтодор» Олександр Кубраков запропонував столичній владі в стислі сроки добудувати Подільсько-Воскресенський міст. А вже сьогодні «Укравтодор» офіційно звернувся до КМДА щодо передачі на баланс цього довгобуду.
Державне агентство автомобільних доріг України звернулося до голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка з пропозицією передати до його сфери управління об’єкта незавершеного будівництва «Подільсько-Воскресенський мостовий перехід через р. Дніпро у м. Києві» для прискорення будівництва і введення його в експлуатацію. «Укравтодор» готовий взяти на баланс увесь ансамбль, включно з з’їздами та розв’язками, провести коригування проєкту, експертизу та розпочати роботи.
«Ми розуміємо,
Читать на itc.ua


