Незабаром з Василькова до Києва запустять пряму електричку, будівництво колії вже триває [відео]
Київська облдержадміністрація повідомила, що з міста Василькова, що розташоване в 25 кілометрах від столиці, незабаром запустять пряму електричку до Києва. Як зазначала мерка Василькова Наталія Баласинович, маршрут «Васильків-Київ» займатиме 37 хвилин. Це має розвантажити місто від заторів та скоротити тривалість шляху до мінімального.
Наразі для того, щоб мешканцям Василькова скористатися приміським потягом у напрямку Києва, потрібно дістатися на маршрутці до станції «Васильків-1», що розташована у селі Калинівка, або до Глевахи.
Будівництво колії для приміських електропотягів на маршруті Васильків-Київ вже триває. Строки завершення проєкту поки що не називають.
Зазначимо, що раніше пряму електричку запустили до Києва з Броварів,
Читать на itc.ua


