
Мережа супермаркетів «Сільпо» домовилася про постачання 200 тонн солі в Україну у червні
З червня 2022 року мережа супермаркетів «Сільпо» почне постачати в Україну по 200 тонн солі щомісячно. Мережа знайшла нових постачальників у Польщі, Румунії й Туреччині.
ООН надасть продовольчу та фінансову допомогу майже 50 тис. жителів Харківської області
Разом з цим, «Сільпо» почало співпрацю з Дрогобицькою солеварнею та продовжує імпорт солі з Італії під ТМ «Sosalt».
«Не менш хвилюючим питанням для українців сьогодні є черешня — знову ж таки через окупацію півдня України. То чи буде черешня у цьому році? Відповідаємо: українська ягода буде. Ми домовилися з господарствами у Закарпатській, Черкаській, Вінницькій, Одеській областях про збільшення поставок черешні у цьому році», – йдеться у повідомленні.
Експерт ООН: запасів пшениці на Землі залишилося тільки на 10 тижнів
Нагадаймо: через війну, в Донецькій області зупинилось ДП «Артемсіль» — найбільше в Європі підприємство з солевидобутку. Через обстріли частково зруйнована адміністративна будівля. Були прямі влучання в рудники, матеріальний склад. Виробничий процес неможливий.
Читать на thepage.ua


