Медики назвали захворювання, які збільшують смертність від COVID-19
Люди похилого віку і особливо чоловіки піддаються особливо високому ризику серйозно захворіти і померти від COVID-19. Про це свідчить оцінка, опублікована у «Журналі моніторингу здоров'я» (Інститут Роберта Коха (RKI)).
Ожиріння та високий рівень цукру в крові також вважаються потенційними факторами ризику тяжкого перебігу COVID-19. Про це свідчить недавнє дослідження, опубліковане у журналі Frontiers in Medicine.
Читайте також: У Києві знову запрацювали центри масової вакцинації проти COVID-19 – куди звертатися
Щоб з'ясувати, чи впливають ожиріння, діабет та високий кров'яний тиск на тяжкість захворювання COVID-19 та збільшують пов'язану з ним смертність, дослідники використали дані 3163 пацієнтів з інфекцією SARS-CoV-2 з європейського реєстру випадків, оціненого LEOSS.
Дослідження також дійшло висновку, що люди в цій віковій групі з усіма трьома раніше існуючими захворюваннями мають такий самий підвищений ризик смерті, як і люди похилого віку (56-75 років), які були метаболічно здорові і не страждають на ожиріння.
Фото: pixabay.com
Важно! Материал подготовлен на основании последних, научно проверенных и актуальных исследований в сфере медицины. Материал, подготовленный журналистом «Lenta.UA», носит исключительно информационный характер и не является призывом к действию или основой для установления медицинского диагноза. Все решения, касающиеся здоровья, должны быть обязательно согласованы с Вашим лечащим врачом, призываем обязательно обращаться к специалистам.
Читайте також: Медики назвали захворювання, яке старить мозок на 20 років
Елена Коваль
Читать на lenta.ua