
Майкл Сейлор - видобуток біткойнів може стати чистою, прибутковою та сучасною галуззю
Напередодні переходу Ethereum на Proof-of-Stake (PoS) максималіст Bitcoin (BTC) Майкл Сейлор виступив проти того, що він називає «дезінформацією та пропагандою» про вплив Pro-of-Work (PoW) на навколишнє середовище. Про це пише Сointelegraph.
Виконавчий голова MicroStrategy, який нещодавно пішов з посади генерального директора, у середу поділився довгим постом у своєму акаунті в Твіттері, в якому докладно виклав сім своїх «високрівневих думок» про майнінг BTC та його вплив на навколишнє середовище.
Один із його ключових аргументів був проти того, що майнінг PoW BTC не є енергоефективним.
Натомість Сейлор стверджує, що це «найчистіше промислове використання електроенергії, яке підвищує енергоефективність найшвидшими темпами у будь-якій великій галузі».
Він підкріпив свій аргумент цифрами, взятими з огляду Global Bitcoin Data Mining Review за другий квартал, опублікованого в липні Радою з видобутку біткойнів, групою з 45 компаній, які стверджують, що представляють 50,5% глобальної мережі.
"Наші показники показують, що ~ 59,5% енергії для майнінгу біткойнів надходить зі стійких джерел, а енергоефективність підвищилася на 46% у річному обчисленні".
Аргумент Сейлора виходить з того, що індустрія майнінгу BTC зазнала сильного тиску через її передбачуваний вплив на навколишнє середовище, що навіть призвело до того, що деякі штати США зробили кроки щодо заборони майнінгу криптовалюти.
Сейлор стверджує, що постійне вдосконалення мережі та «невтомне вдосконалення напівпровідників» роблять майнінг набагато енергоефективнішим, ніж великі технологічні компанії, такі як Google, Netflix або Facebook.
«Приблизно 4–5 мільярдів доларів США в електроенергії використовується для живлення та захисту мережі, яка на сьогоднішній день коштує 420
Читать на lenta.ua
