"Маневрене житло": В ОВА розповіли, куди селяться колаборанти Рубіжного
У тимчасово окупованому Рубіжному Луганської області продовжуються поквартирні обходи для виявлення "маневрового житла". Про це повідомляє Луганська ОВА, передає Час Пік. "Відкриті ще навесні вдома, і як наслідок, вже обікрадені, вони не займають - вибирають виключно ті, до яких ще не дісталася рука мародера", - повідомили в ОВА.
Така сама ситуація зберігається і в інших містах "трикутника". Як раніше повідомляв голова Луганської ОВА Сергій Гайдай, мобілізованих росіян у великій кількості направили на окуповану частину Луганської області. Їх розселяють у покинутих квартирах Рубіжного та Сєвєродонецька.
"Зараз вони за допомогою колаборантів знаходять порожні квартири та розселяють там своїх військових", - заявив Гайдай. Глава області заявив, що місто Сєвєродонецьк за чотири місяці постійних обстрілів повністю зруйноване, а отже, його вже неможливо використати як фортецю. Також у місті дуже складна гуманітарна ситуація, до житлових будинків неможливо подати електрику, газ, воду.
Читать на vchaspik.ua


