"М'ясо за гроші та вчитель по "примусу": У мережі показали, хто потрапляє в полон під час боїв за Сєвєродонецьк
Російські війська мріють захопити обласний центр Луганщини – Сєвєродонецьк. Незважаючи на заяви росіян про те, що вони зайняли та контролюють місто повністю, українські воїни тримають оборону та проводять успішні контратаки, завдаючи противнику відчутних збитків і захоплюючи полонених. У Сєвєродонецьку йдуть запеклі бої, противник захопив більшу частину міста.
Незважаючи на складну обстановку та масовані обстріли, українські захисники тримають оборону та беруть ворога в полон, повідомляє Час Пік. До мережі потрапили кадри, на яких зафіксовані захоплені у полон мобілізовані окупантами жителі Донбасу. Один пішов воювати, сподіваючись заробити "великі гроші", другого мобілізували, погрожуючи 8 роками в'язниці за відмову.
Жалюгідне видовище, треба визнати! РФ кидає мобілізованих з окупованих територій в бій, як "м'ясо". Вони не просто не вміють воювати, вони навіть не можуть назвати підрозділ, у якому воюють. Навіщо РФ кидає у м'ясорубку таких вояк? Відповідь очевидна - всіх кого "руський мир" не добив за 8 років окупації на території ОРДЛО, РФ намагається прискореними темпами ліквідувати "чужими руками" на полі бою.
Відповідь очевидна всім, крім одурманених та отупілих під час окупації прибічників "руського миру" . Як і 8 років тому вони кричать: "Путін, допоможи!" Український журналіст Денис Казанський розповів, як мобілізовані жителі Донбасу скаржаться та звертаються до Путіна, шукаючи у нього захисту. Кричіть голосніше! Схоже, когось життя нічого не навчило за 8 років...
Журналіст Юрій Бутусов на своїй сторінці в Facebook також розповів про полонених, які самі вирішили здатися, щоб залишитися в живих. Усі вони мобілізовані із Луганської області. Під час лобової атаки в боях за Сєвєродонецьк штурмовий загін було
. Читать на vchaspik.ua
