«Агов, оговтуємося?!»: Як під час війни працює комунікаційна агенція Barbaro communications
разом зі SPEKA запустили проєкт «Агов, оговтуємося?!», мета якого — розповісти про малі бізнеси, що почали оговтуватися від війни і кризи, і таким чином допомогти їм тим, чим ми можемо як медіа — публічністю. То ж якщо ви малий бізнес, що зараз відновлює діяльність — напишіть нам, і ми обов’язково напишемо про вас!
Наші перші герої — комунікаційна агенція Barbaro communications. Її засновники сміються, що не кризового досвіду роботи в них ще й не було. Агенцію відкрили під час пандемії коронавірусу у 2020 році. Але вже за два роки стало зрозуміло, що то була не криза. Повномасштабна війна привела до релокації співробітників, втрати клієнтів та заробітку. Але наразі Barbaro communications оговтується. Як? Далі розповідає СЕО та засновниця Barbaro communications Богдана Остапик.
Як працює бізнес під час війни — дослідження
«Після першого карантину під час пандемії 2020 року ми з моєю партнеркою вирішили створити власну комунікаційну агенцію. Хотіли розвиватися й реалізовувати власні креативні ідеї. Жартуємо, що наше агентство — «кризова дитина», адже було створене в кризу й росте у війну».
Богдана Остапик
СЕО та засновниця Barbaro communications
Богдана Остапик
СЕО та засновниця Barbaro communications
Сфера діяльності Barbaro communications — PR та комунікації. Команда займається веденням пресофісу, працює з соціальними мережами. Спеціалізується на аграрній тематиці, ІТ та фінтеху, в тому ж числі допомагаючи експертам з цих сфер створювати та розвивати персональні бренди.
Повномасштабна війна, за словами Богдани, пришвидшила заплановані ще в кінці 2021 року процеси. Проте Богдана зізнається, що ризики вторгнення команда не врахувала, через що зіткнулася з такими проблемами:
Комунікації воєнного часу. Як бізнесу
Читать на thepage.ua
