Как "Центрэнерго" работало на Коломойского: мастер-класс от "понятных" людей
Нещодавно завершилася чергова епопея з ротацією менеджменту державної генеруючої компанії "Центренерго".
За часів роботи попереднього керівництва компанії, яке Коломойський називав "професійними і зрозумілими нам людьми", ЗМІ неодноразово повідомляли про вплив олігарха на роботу компанії та наводили факти, які свідчили про можливу корупцію на підприємстві.
Схема проста як двері: підприємство-посередник постачає на "Центренерго" сировину за завищеними цінами та з дисконтом викуповує вироблену ним електроенергію. Різниця осідає в кишенях бенефіціарів оборудки.
В останні роки цим посередником була близька до Коломойського структура "Юнайтед енерджі".
За тим же самим сценарієм "Центренерго" використовували і раніше: як за часів Віктора
Читать на epravda.com.ua


