

Кабмін виділив 37 млн грн на відновлення зруйнованих росіянами споруд у Києві: яких саме
Кабінет Міністрів схвалив виділення додаткових 36,9 млн грн на відбудову державних об’єктів у Києві, які зазнали руйнувань під час масованої ракетної атаки російського агресора. Про це повідомив очільник Міністерства розвитку громад та територій Олексій Чернишов. Кошти будуть взяті з резервного фонду держбюджету.
На відновлення яких об’єктів будуть спрямовані кошти:
Масовані ракетні обстріли пов’язані з провалами росії на фронті – британська розвідка
Контекст. Нагадаємо: 10 жовтня 2022 року у Києві зранку й протягом дня зафіксовано влучання ракетами в кількох районах, зокрема, у центральній частині столиці. Під удар потрапили декілька об‘єктів критичної інфраструктури міста.Повітряна загроза в столиці загалом тривала понад 7 годин.
Пошкоджень внаслідок атаки зазнали 45 житлових будинків, 6 закладів освіти, 2 заклади соціальної сфери, 6 закладів культури, 5 закладів охорони здоров’я, 2 адмінбудівлі. Також ударів агресора зазнали 5 об‘єктів критичної інфраструктури та ЖКГ столиці.
Читать на thepage.ua
