



Ірпінь став отримувати воду з Києва – КМДА
Спільними зусиллями «Київводоканалу», «Ірпіньводоканалу», «Житомирводоканалу» та підрядних організацій завершено прокладання водопроводу до міста Ірпінь, повідомили у КМДА.
Прокладено дві нитки поліетиленових труб діаметром 160 мм завдовжки 7 км та облаштовано водопровідні колодязі.
Труби по 430 метрів завдовжки транспортувалися на великих барабанах, що значно скоротило швидкість монтажу. Тепер Ірпінь з'єднаний із водопровідною системою Києва, і вода у місто поставлятиметься зі столичних водопровідних станцій.
«Нова пошта» до 15 травня практично відновить свою мережу в Київській області
Роботи здійснювалися завдяки фінансуванню та за підтримки благодійних організацій, зокрема Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні.
Як повідомили у «Київводоканалі», вони вже давно були готові до утворення так званої Київської агломерації та постачання води до прилеглих населених пунктів, адже столичне водопровідне господарство має вільні потужності. При цьому в містах-сателітах спостерігалася суттєва нестача якісної питної води, а місцеві водозабори не могли забезпечити реальні обсяги водоспоживання.
У ході боїв водопровідно-каналізаційне господарство Ірпеня було зруйноване, і ситуація стала критичною, тому роботи розпочалися одразу після звільнення міста.
Читать на thepage.ua